ESSPO pristato termiškai modifikuotos medienos gaminius iš uosio

Įmonė ESSPO, nuolat siekdama plėtoti savo produktų asortimentą ir atitikti klientų poreikius, su džiaugsmu pristato termiškai modifikuotos medienos gaminius iš uosio. Tai naujas žingsnis jau siūlomoje šiaurinės pušies ir eglės termo medienos produkcijoje, kurią jau išbandė ir įsitikino gaminių kokybe mūsų klientai

Termiškai modifikuota uosio mediena turi unikalias savybes, kurios dar labiau išryškina termo medienos privalumus: aukščiausio lygio patvarumas, stabilumas, šakų nebuvimas ir sodri spalva. Tai ne tik papildo termiškai modifikuotos medienos produkcijos asortimentą, bet ir atveria naujas galimybes klientams įgyvendinti savo projektus su išskirtinės kokybės medienos gaminiais.

Produktai puikiai tinka įvairioms statybinėms, dekoro ir interjero projektų sritims. Jų universalumas ir estetiškumas leidžia įgyvendinti idėjas nuo šiuolaikiškų iki klasikinių dizainų.

ESSPO įsipareigoja gaminti aplinkai draugiškus produktus, todėl tai taikoma ir šiai medienos rūšiai. Termiškai modifikuotos medienos procesas atitinka aukštus aplinkosaugos standartus, mažindamas įtaką gamtai.

Kviečiame išbandyti naują termiškai modifikuotą uosio medieną ir įsitikinti jos privalumais.

Dėkojame, kad pasitikite mūsų produkcija!