Apie mus

Inovacijos aplinkai ir gamtinių
išteklių galia verslui

 

UAB ESSPO – inovacijų kryptimi žengianti įmonė, kurianti, gaminanti ir tiekianti pažangias ledo ir sniego tirpinimo medžiagas Šiaurės Rytų ir Centrinės Vidurio Europos šalių oro uostams. Į įmonės veiklų spektrą darniai įsilieja biotechnologijos, tyrimai ir plėtra, medienos bei termo medienos gamyba ir prekyba, cheminių betono priedų kūrimas ir tiekimas bei prekyba metalais ir jų gaminiais. UAB ESSPO taip pat valdo dukterines įmones užsienio šalyse ir yra gamybinės surenkamų medinių namų gamybinės įmonės akcininkė.

 

Prieš tris dešimtmečius pradėjusi veiklą kaip užsienio gamintojų chemijos produktų importuotoja, šiandien UAB ESSPO pati kuria, gamina, patentuoja ir eksportuoja reagentus į užsienio šalis. Talentingos komandos, nepriekaištingo logistikos procesų valdymo, operatyvumo ir lankstumo dėka, įmonė pelno išskirtinį tarptautinių klientų, civilinių bei karinių oro uostų pasitikėjimą.

Tikslingai orientuojamės į tvarumą, efektyvumą bei darnų vystymąsi, todėl į kasdienius veiklos procesus integruojame aplinką tausojančias ir aplinkosaugos reikalavimus gerbiančias praktikas. Tikime, kad tvarūs sprendimai veda į pažangą ir draugiškesnį santykį su aplinka.

 

Didžiausią prioritetą teikiame patikimumui, nepriekaištingai reputacijai ir prognozuojamumui, išsikeldami sau aukščiausius kokybės standartus, kurių užtikrintai laikomės. Bendradarbiaudamos su UAB ESSPO, įmonės gali mėgautis supaprastintais procesais, didesniu efektyvumu ir patikimais rezultatais.

 

300+
išplėstinės komandos narių
20+
vadybos profesionalų
40+
gamybos specialistų
50+
aukštos kvalifikacijos mokslo žmonių
30
rinkų
31
metai industrijoje
Norėtumėte bendradarbiauti su mumis?

Parašykite mums

Susisiekime!