Apie mus

UAB ESSPO yra Anykščiuose dirbanti inovatyvių ledo ir sniego tirpinimo medžiagų kūrėja, gamintoja ir tiekėja. Mūsų kuriami reagentai naudojami užtikrinti saugumą oro uostuose ir keliuose Vokietijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje bei kitose rinkose. Taip pat plėtojame veiklą mikrobiologinio naftos teršalų valymo ir gumos perdirbimo srityse.

1992 m. veiklą pradėję kaip užsienio chemijos produktų importuotojai, šiandien didžiuojamės būdami Lietuvos mokslininkų kompetenciją eksportuojančiais ir patentuojančiais reagentų kūrėjais. O nepriekaištingas logistikos valdymas, greitis ir lankstumas mums pelno civilių ir karinių oro uostų pasitikėjimą.

Būdami anykštėnais, gerbiame gamtą. Todėl nuolat kuriame naujas, aplinką tausojančias ir aplinkosaugos reikalavimus lenkiančias formules. Kartu laikomės aukščiausių rinkos standartų: vadovaujamės ISO 9001:2008 / LST EN ISO 9001:2008 kokybės valdymo sistema, ISO 14001:2004 / LST EN ISO 14001:200 aplinkos valdymo sistema, griežtai vadovaujamės REACH cheminių medžiagų registracijos reglamentu.

Mūsų produktai